Looking for Something?

Najdziwniejsze zapytania złożone wyszukiwarce część III

Author:
śmieszne-pytania-blog

Dzisiejsza analiza najdziwniejszych zapytań złożonych wyszukiwarce wyraźnie wskazuje, że w ostatnim miesiącu królowały pytania dotyczące relacji międzyludzkich. W ostatnim wpisie Wasze serca skradł wątpliwie rytmiczny tekst o bananie, który  wpłynął niezwykle pobudzająco na mimikę mojej twarzy. Jestem bardzo ciekawa jakie hasło tym razem stanie się niekwestionowanym liderem oryginalnych zapytań.

Mam gorączkę, spisuję testament

Gorączka jest naturalnym sposobem organizmu na obronę przed stanem zapalnym, a nie przed zdrowym rozsądkiem. Według wiedzy medycznej o gorączce mówimy, gdy temperatura ciała przekracza 38 stopni. Jasno wynika więc, że poniżej tej liczby nie ma sensu rozpatrywać gorączki w kategoriach osobistej tragedii. Jeśli jesteś jednak przekonany, że Twój rozpalony stan jest podyktowany ferworem chorobowym, pamiętaj, że Twoja rodzina może spokojnie podważyć ważność testamentu spisanego pod wpływem omamów i otatów. Poczekaj jak Ci przejdzie. W przypadku gdy chęć spisania testamentu będzie efektem gorączki sobotniej nocy, a posiadany majątek będziesz chciał przekazać imprezującym z Tobą nieznajomym zatrzymaj się. Zatańcz twista w samotności i popatrz na sprawę na zimno. W sensie obiektywnie i bez gorączki. Z miłości do szaleństw niejeden odważny poszedł z torbami. Postaraj się więc nie powielać skomplikowanych schematów na których niejeden szaleniec zjadł nie tylko zęby stałe, lecz również trzonowe i te dla inteligentów – mądrości.

W trakcie diety odchudzającej bolą mnie uda

Owieczka zapiera się przed goleniem futra, koza przed wejściem na wóz, dziecko przed wyjściem z placu zabaw. My, czyli ludzie odchudzający się notorycznie, zapieramy się z całych sił przed haniebnym otwarciem lodówki w porze nocnej. Proszę przypomnieć sobie, czy w czasie ostatnich kilku dni nie miało miejsca wielokrotne splatanie rąk w bolesnym uścisku ud, wykonane w celu obrony przed atakiem szafy chłodniczej pełnej smakowitych frykasów. Inną, prawdopodobną przyczyną bólu ud w trakcie diety odchudzającej, może stać się wielogodzinne przebywanie w obciskających gaciach. Co Cię mocno obciśnie, to Cię później mocno rozboli. Prawda stara jak świat.

Gdy facet milknie na kilka dni

Jeśli nie znasz prawdopodobnej przyczyny, a milczenie staje się szybkie i nienaturalne, przyczyną może być istnienie kogoś na boku. Może być to kawałek kiełbasy na który facet ma ochotę, a Ty akurat jesteś na diecie. Facet lubi konsumować w samotności i milczeniu, wybierając bez wyrzutów sumienia produkty podwyższające cholesterol. Ciche dni fantastycznie sprzyjają samotnej formie jedzenia na mieście. Możliwą przyczyną może być również zakład zawarty z kumplem. Kto wytrzyma krócej w ciszy – ten stawia. W grę wchodzi również nagłe odstawienie suplementów diety oraz wspólne zamieszkanie z teściową. Wtedy lepiej nie mówić nic, tak będzie bezpieczniej dla wszystkich.

Czy faceci lubią rozgadane i wesołe kobiety?

Oczywiście, że lubą. Ważne jednak by zachować w tej kwestii równowagę i umiar. Kobieta, która śmieje się w nieodpowiednich momentach, tak głośno, że płoszy konia w odległej stajni, bywa mocno irytująca. I to nie tylko dla facetów.  By zwiększyć ilość doznań, dodatkowo, dla uatrakcyjnienia swojej śmiesznej solówki w stylu hihihaha, uderza kilkukrotnie ręką w kolano, imitując wabienie dzikich zwierząt do paśnika. Wiem, to już było, jednak to takie prawdziwe. Nadmierna wesołość może być również rozpatrywana przez mężczyzn w kategorii techniki obronnej stosowanej przez kobietę, w chwili gdy nie ma nic innego do powiedzenia. Mężczyzna zazwyczaj szuka kobiety z podobnym poczuciem humoru, więc jeśli śmiejesz się w nieodpowiednich momentach możesz stać na straconej pozycji. No chyba, że uczynisz z tego błyskotliwy atut.

Grzywka do żuchwy

Wyobrażenie sobie grzywki do żuchwy to trudne wyzwanie, podobnie jak wyobrażenie sobie krawata do kolan. Grzywka do żuchwy to już nie grzywka, lecz fryzura o dźwięcznej nazwie „bob” lub dla bardziej cierpliwych „long bob”. Tak samo jak krawat do kolan to już nie krawat, lecz nieodpowiednio założony męski frak. Proces zapuszczania grzywki jest niebywale męczący, jednak żuchwa nie powinna stanowić punktu odniesienia dla sukcesu zapuszczania.

 Niemożliwie gruby grubas

Nikt go nie widział, nikt go nie słyszał. Podobno niemożliwe gruby grubas był widziany w okolicach miejscowości Tłustomosty, gdzie poruszał się ruchem prostoliniowym w stronę ronda, w myśl zasady, że co nas nie zabije to nas wzmocni.

Rady dla przyszłej żony na wesoło

To, że jesteś przyszłą żoną daje już jeden i konkretny powód do bycia wesołą. Pozostajesz jeszcze w stanie błogiej nieświadomości i powinnaś się weselić i cieszy, że to co najciekawsze dopiero na Ciebie czeka. Rada 1. Jeśli myślisz, że Twój facet zmieni się po ślubie, zmień myślenie. On się nie zmieni, on się przeobrazi w cudowny zbiór wad, które pokochasz lub zaakceptujesz. Oczywiście jeśli będziesz mądra, wyrozumiała i rozsądna. Rada 2. Jeśli Twój facet nie sprząta przestrzeni wokół siebie przed ślubem tłumacząc się młodością, roztargnieniem oraz zaślepieniem związanym z zakochaniem – po ślubie też nie będzie sprzątał, jednak zupełnie z innych powodów. Nastąpi nieubłagana starość, skleroza i przeciążenie nadmiarem obowiązków. Rada 3. Warto przed ślubem zainwestować w zakup wspólnej skarbonki, najlepiej wielkości nie świnki, lecz dorodnego knura. Podstawą zadowolenia każdej mężatki jest swoboda dysponowania majątkiem rodzinnym. A czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal, więc facet nigdy Ci nie wypomni, że wydajesz kasę z ceramicznego odyńca. A i sam nie będzie miał odwagi by rozbroić samca świni, w myśl zasady, że pewnie sprawy lepiej omijać szerokim łukiem.

Nie ma pytań bez odpowiedzi, są tylko te, które zostały zadane niewłaściwej osobie. Justek

 

 

 

 

 

 • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

  Ha ha ha jesteś moją idolką ;) Normalnie powinni Cię zatrudnić w jakiejś gazecie w rubryce Justek radzi :P. Dałabyś radę z taktem i sensownie odpowiedzieć nawet na najbardziej idiotyczne pytanie ;).

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Twoje słowa działają na mnie niczym miód na Puchatka;) Rozpływam się;) Obawiam się jednak, że jeszcze nie powstała taka gazeta, która byłaby gotowa na Justkową rubrykę;))

 • http://bwotr.pl/ Bookworm

  Ja w analityce bloga znajduję tak nudne i przewidywalne pytania, że usypiam w połowie lektury, czyli już na trzeciej linijce :) Odpowiedzi genialne, zgadzam się z Ehdi – „Justek radzi” by było tym miejscem, od którego by się czasopismo rozpoczynało czytać :D

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Mów mi jeszcze, pisz mi więcej…już dzisiaj nie trzeba mi kremu na zmarszczki. Jestem szczęsliwa;)

   • http://bwotr.pl/ Bookworm

    Jakie zmarszczki, proszę młodzieży? :D Bajki to dzieciom, nie Bookwormom…

 • http://nieperfekcyjnyswiat.pl Gaga

  Na wszytsko masz odpowiedz :D

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Na wszystko nie, ale staram się:)

 • http://www.vademecumblogera.pl/ Beata Redzimska

  Ha ha ha fajne Justyna, a moze gdy ma kogos na boku to nie milknie, tylko zagaduje, niby zeby nie bylo poznac. To zalezy od faceta. Pozdrawiam serdecznie Beata

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Też tak może być:)

 • http://andanowa.pl AnuŚka Bąbik-Daniło

  Grzywka to nie grzywka tylko bob <3 mój faworyt!;)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Ja mam długą grzywę, czy boba w wersji long:)

 • just basicgirl

  You are the best! Dziewczyny mają rację – powinnaś pisać do gazety, bo Twoje teksty robią wrażanie! Gratuluję talentu:)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki z całego serca:)

 • http://krasnoludkiprzysterach.pl Hai Le

  Może otwórz dział z poradami? Jak za starych, gazetowych czasów? Ciocia Justek odpowiada. Już się zresztą kiedyś chwaliłaś, że masz doświadczenie.

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Czasami zdarza się, że udzielam różnych porad dotyczących życia…Jednak to prawdziwe, realne problemy czytelników i musiałabym publikować je anonimowo. Pożyjemy zobaczymy, może mi moja przyszłość wyjdzie w kartach, po Twoim kursie?:)

 • http://www.evelinebison.blogspot.com Eveline Bison

  Hahaha:) ta długa grzywka a la bob/long bob to pewnie moje zapytanie w googlach :D bo panicznie boję się fryzjera, zmiany fryzur etc ale stale mam w głowie myśl, że muszę przecież lekko włosom nadać kształt, przyciąć, a taka długa grzywka do żuchwy byłaby przecież idealna do ślubnego upięcia ;)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Masz piękne włosy…wiem, że fajnie coś zmienić, ale ja nie miałabym odwagi ściąć takich cudnych pukli:)

 • http://www.kinoswinka.pl/ Świnka

  HA HA HA! Justek! Drugi dzień z rzędu poprawiasz mi humor o 1000% <3 KinoŚwinkowych problemów ciąg dalszy ale mogę sobie tu wejść i śmiać się jak głupek! :D Dobra robota! Buźka! :*

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Cieszę się bardzo, że mogę poprawić Ci humor:) Wierzę, że niebawem skończą się wszystkie KinoŚwinkowe problemy…niestety ja, pomimo prób nadal nie mogę wejść na Twojego bloga:(

   • http://www.kinoswinka.pl/ Świnka

    Wyobraź sobie, że ja przyjechałam z Krakowa do domu i też nie mogę wejść :) Ale walczę razem z panami informatykami, trzymaj kciuki. Jak się bardzo zdenerwują na mnie, bo ciągle do nich piszę to podeślę im link do tego posta na rozluźnienie :D :D :D

 • http://moon-child.pl/ Moon-Child

  Haha, a ja mam gorączkę w tej chwili, w sumie mam ochotę spisać testament, więc coś w tym musi być. Ale zamiast pisania testamentu, czytam blogi :D

 • http://domnaobcasach.com/ Agnieszka Wieczorek

  Czyli, że mogą podważyć testament? A ja już miałam takowy spisywać. Poczekam może jak minie katar, ból głowy i gorączka… Dziękuje za radę, bo nie wiem co by się stało z moim majątkiem gdyby nie Ty ;)))

 • http://lepszawersjasamejsiebie.blogspot.com Agniecha

  A mnie się jeszcze takie kwiatki nie trafiły :-P

 • Pingback: O co chodzi z tym Crossfitem ? | Świat według Ehdi()

 • http://krolowa-karo.blogspot.com/ Królowa Karo

  Ależ Ty masz ciekawych czytelników – u mnie ciągle tylko pytają o zupę pomidorową albo o ból głowy w najróżniejszych okolicznościach :)

 • http://zielonakaruzela.pl Zielona Karuzela

  Hahahahahah mega :) Poprawiłaś mi humor :)

 • http://www.redefineyourself.pl/ Sylwia W.

  Hi hi, jak widać kto pyta nie błądzi :) u Ciebie znajdzie się odpowiedź na wszystko ;)

 • https://mowiecomysle.wordpress.com/ mówię co myślę

  Fajny wpis. A rzeczywiście najbardziej mnie ujęła grzywka do żuchwy. hahaha

 • http://www.womanatwindow.com/ Dagmara Piekutowska

  Uwielbiam Cię! Nie wiem jak Ty to robisz, ale kolejny raz rozbawiłaś mnie do łez. Musiałam przeczytać ten wpis na dwa razy zanim przestał mnie boleć brzuch ze śmiechu.

 • http://przymiotnik.blogspot.com halmanmonika

  Kolejny raz porządna dawka śmiechu! „Najdziwniejsze zapytania” zaczęłam już czytać mężowi na dobranoc, tylko że trudno mu po nich zasnąć :D

 • Ewa

  Hehehe znów udało Ci się poprawić mi humor. Hehehe. Właśnie sobie uświadomiłam, że wprawdzie na diecie nie jestem, ale przez ponad 30 lat mojego życia tylko raz w zyciu poszłam w nocy do kuchni jeść. I nie otworzyłam lodówki wcale. Może podświadomie bałam się, że skrzypienie drzwi i snop światła rozpraszający mrok pobudzi wszystkich w domu. No i zostanę przyłapana na gorącym uczynku. Więc chcąc być rozsądna ale i odrobinę najedzona sięgnęłam do chlebaka po bułę :-)

 • naczytane.blog.pl

  O matko, ale się uśmiałam, szczególnie z milczącego faceta :)

 • http://www.mojasztukoteka.pl/ Monika Dudzik

  Padłam! Pytania jak pytania, ale Twoja analiza to mistrzostwo świata!

 • http://www.alabasterfox.pl/ Adrianna Zielińska

  Wiedziałam, że jak dziś do Ciebie wpadnę, to od razu poprawisz mój nastrój! :)
  Grzywka / bob – <3

 • http://www.blogierka.pl/ Blogierka

  Buehehe!! Justa jesteś niemożliwa!! Poziom ironii i humoru u Ciebie to mieszanka wybuchowa! Świetne :D

 • http://witajslonce.pl/ Dotee

  „Rada 2. Jeśli Twój facet nie sprząta przestrzeni wokół siebie przed
  ślubem tłumacząc się młodością, roztargnieniem oraz zaślepieniem
  związanym z zakochaniem – po ślubie też nie będzie sprzątał, jednak
  zupełnie z innych powodów. Nastąpi nieubłagana starość, skleroza i
  przeciążenie nadmiarem obowiązków.” Rżę tak, że konie w pobliskich stajniach wpadły w panikę :D

 • http://perfectly-prettily.blogspot.com/ Justyna

  Ale się uśmiałam :-DD

 • http://www.nieidealnaanna.com Nieidealna Anna

  Niemożliwie gruby grubas spowodował salwę śmiechu – samo to określenie powoduje, że trzesę się jak galareta :D

 • http://mavelo.pl/ weronika | mavelo

  Ta seria jest świetna, to jest mega śmieszne :D Grzywka to żuchwy to mój faworyt, Twoje komentarze są super :))

 • http://olgaplaza.pl Olga Płaza

  To naprawdę fascynujące, jak algorytmy google dopasowują zapytania do treści na stronach :D

 • Edyta moj-kawalek-podlogi.pl

  Hahaha! Genialne! Od razu lecę czytać wcześniejsze części ;)

 • http://zaniczka.pl Zaniczka

  Justyna masz moc! rozwiałaś chmury za moim oknem ta porcją uśmiechu :) Dzięki Pięknooka :)

 • http://www.zakochanawbieganiu.pl Malgorzata Wrzesinska

  Świetnie bawisz się słowem, rewelacyjny tekst Justyno :) Siedzę i się uśmiecham :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki! To opis zdarzeń, które miałam okazję przeżyć;))

 • http://przygodayvette.pl/ Przygoda Yvette

  Co się raz zobaczy, tego już się nie da odzobaczyć… Czemu mi to zrobiłaś… O.o

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Kochana, a co takiego zobaczyłaś:)))?

   • http://przygodayvette.pl/ Przygoda Yvette

    Najbardziej zobaczyłam grzywkę do żuchwy. Jako, że pracuję w poradni stomatologicznej, to trochę inaczej sobie to zwizualizowałam… :D

 • http://gosiawizaz.blogspot.com Gosia

  Ja pierdziele…serio?:)niemożliwie gruby grubas to chyba poszukiwanie tematu że ktoś może być grubszy od siebie samej skoro i tak jesteś gruba :) zawsze to jakieś pocieszenie :P

 • http://www.blogierka.pl/ Blogierka

  Bueheheh!! Nie ma pytań na które nie rozwali systemu Justek!! :DD
  lofciam <3 :D

 • Pingback: Najdziwniejsze hasła z wyszukiwarek, cześć IV | Justekmakemesmile()

O mnie

Justyna, żona, matka, kobieta o czterech zawodach, pasjonatka piękna, entuzjastka życia. Optymistka, wierna fanka szczypiorku.
Ten blog to zaproszenie do odbycia podróży po Justkowym świecie, przestrzeni przyprawionej szczyptą humoru i pozytywnej energii.

Zapraszam do mojego królestwa. Enjoy!

Najczęściej czytane

poczatki-blogowania Błędy początkującej blogerki

Początki bywają trudne, blogowania również. Każdy popełnia błędy, jedni się na nich uczą, ...

Najnowsze komentarze

Dołącz do mnie na Facebooku

Jusy Make Me Smile

Instagram