Looking for Something?

O Justku

Author:

 

Ahoj! Tak często witam się ze wszystkimi, więc i tym razem zachowam swój stary, często molestowany sposób powitania, by ugościć Was serdecznie na moim blogu:)

Justyna-Rolka

Dlaczego ja? Tak brzmi tytuł znanego paradokumetu, który sugeruje, że będę tutaj opowiadała Wam historię mego życia, zwierzała się z sekretów, marzeń i sukcesów…Powiem wprost, odnajduję maksymalne spełnienie emocjonalne, obserwując i odpisując blaski oraz cienie naszego cudownego, kobiecego świata.

Jeśli jesteś przedstawicielem tej drugiej płci, nie używającej bazy pod cienie i tuszu do rzęs, nie panikuj, piszę nie tylko dla kobiet. Najlepsza i najskuteczniejsza męska broń to zrozumienie kobiety i poznanie jej sekretów, przygotuj się więc na zabawę w stylu mission impossible, część I pt. „trudne sprawy”.

Z zawodu jestem pedagogiem, oligofrenopedagogiem, doradcą zawodowym oraz specjalistką w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Zawodowe wybory dobitnie podkreślają fundament Justkowych zainteresowań, mianowicie relacje i kontakt z drugim, trzecim, jak i każdym następnym człowiekiem. Ten blog to cała ja, bez nadęcia i sztuczności. Ten blog to przestrzeń obdarzona optymizmem, więc jeśli jesteś osobą, która uwielbia narzekać i jest prawdziwą/prawdziwym maruderem-rzępołą, czytaj, czytaj i czytaj, może Cię zaczaruję i zmienisz wyraz twarzy na stałe.

Jako typowa, empatyczna i dbająca o siebie kobieta-rakieta, uwielbiam kosmetyki, makijaż, ciuchy i wszystko co związane z ogólnie pojętą dbałością o facjatę oraz tym co znajduje się poniżej szyi. Dbam też z większym i mniejszym powodzeniem o wymiary mego ciałka, przez co staram zdrowo i racjonalnie dbać o dietę, co nie przeszkadza mi mieć na czwarte imię „efekt jojo”. Dzięki tej umiejętności skutecznie zmniejszam się i powiększam (jak balon z dobrego silikonu). Muszę to chyba opatentować!

W moim życiu pasja goni pasję, nadwaga szczupłość, więc nigdy nie wiadomo czym zaskoczę sama siebie, tym samym Ciebie szanowny czytelniku. To prawdziwa pasja życia (nie mylić, z pasją tycia).

Człowiek orkiestra, kobieta z rodziny kameleonowatych, fanka liczenia kalorii do 250?

Nie, to tylko ja. Justek! (oficjalnie Justyna Rolka)

 • Magdalena Toboła

  Kochany Justek!:):********

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Kochana Madzia;)

 • Ola oops

  Podoba mi sie u Ciebie. Bede wpadac.

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Oj, jak się cieszę;)

O mnie

Justyna, żona, matka, kobieta o czterech zawodach, pasjonatka piękna, entuzjastka życia. Optymistka, wierna fanka szczypiorku.
Ten blog to zaproszenie do odbycia podróży po Justkowym świecie, przestrzeni przyprawionej szczyptą humoru i pozytywnej energii.

Zapraszam do mojego królestwa. Enjoy!

Najczęściej czytane

poczatki-blogowania Błędy początkującej blogerki

Początki bywają trudne, blogowania również. Każdy popełnia błędy, jedni się na nich uczą, ...

Najnowsze komentarze

Dołącz do mnie na Facebooku

Jusy Make Me Smile

Instagram