Looking for Something?

Pierwsze urodziny bloga, najciekawsze fragmenty

Author:
pierwszy-rok-blogowania

Jestem szczęśliwa! Zapewne domyślacie się z jakiego powodu, ale mam ochotę to wykrzyczeć. Mało krzyczę w życiu codziennym to sobie pozwolę na upust emocji. 10 marca minął rok, od czasu kiedy jestem szczęśliwym Justkiem, Justkiem-blogerką. Huraaa! Jestem szczęśliwa, że moje życie potoczyło się w ten sposób, że dało mi szansę na rozpoczęcie przygody z blogowaniem. Nigdy nie przypuszczałam, że stanie się to dla mnie tak ważne i da mi tyle satysfakcji, spełniania i radości. Jestem szczęśliwa, że Was mam, że dzięki Wam mogłam doświadczyć wielu różnych emocji – wzruszeń, radości, dumy, trosk i obaw. Jestem wdzięczna za każdą minutę z Waszego cennego czasu, który poświęciliście dla mnie. Jestem wdzięczna za każde słowo, za każdy gest. Jestem dumna z przestrzeni, którą stworzyłam, jestem dumna, że mój blog żyje dzięki Wam. Dziękuję! Zapraszam na krótki przegląd fragmentów, które dostarczyły Wam uśmiechu, być może poprawiły humor lub zmieniły punkt widzenia. Wybór padł zupełnie spontanicznie, każdego z Was ujmuje i rozbawia co innego, ale mnie zawsze ujmuje jedno – Ty. Pierwsze urodziny bloga to doskonały czas, by przypomnieć wam najciekawsze fragmenty mojego blogerskiego dorobku.

Marzec 2015

Porada Perfekcyjnej Pani Domu, wersja angielska.

Jeśli zbliżają się twoje urodziny, poproś bliskich o meksykański grill gliniany lub przenośne palenisko w kształcie misy.

Powiem wam, że mam to w planach. Serio. Jeśli ktokolwiek zapyta na co mam ochotę, może czegoś konkretnego potrzebuję, wyrecytuję bez zająknięcia tę oto formułę.

Kwiecień

Fragment opowiadania o Maurycy.

Przekraczając próg firmy, poczuła powiew wentylatora, który przyjemnie schłodził zmęczone chrapaniem nozdrza. Wypięła godnie pierś,  rozluźniła palce i pewnym krokiem podążyła do biura szefowej. Czekała na nią cudowna niespodzianka. Jej własny gabinet, w odcieniach kolorystycznych kopca kreta. Ściany gabinetu były przeszklone, przez co odbierały komfort i swobodę pracy. Mauryca poczuła żal i rozgoryczenie. W chwilach słabości,  pomagało jej wykonanie skoku przez przenośnego kozła, który to pozwalał jej odprężyć i wyładować narastające napięcie. Wiedziała, że od teraz musi pozbyć się tego skrywanego nałogu. To byłoby zbyt ryzykowne, skakać w otoczeniu pracowników. Gdy obmyślała plan zastępczy dla swoich natręctw, zobaczyła jego. Stał pewnie i podlewał konewką dorodnego fikusa, jednocześnie użyźniając glebę plastikowym patyczkiem do uszu. Poczuła, że w jej kolana wstępuje niemoc, oczy zapaliły się jak po wprowadzeniu do nich pół litra naparu ze świetlika, wprost do worka osierdziowego. Lejkiem. Miała ochotę rozpuścić włosy i potrząsnąć głową niczym pacynka na gumowym kiju, nie mogła jednak wygrać z uciskiem gumki recepturki, która ulokowała się na jej warkoczu na dobre.

Maj

Jakich fryzur męskich obawiają się faceci?

Balejaże, pasemka imitujące zwierzynę. Czyli połączenia kolorystyczne imitujące borsuka i skunksa (biel i czerń). Skunks używa cuchnącej wydzieliny do odstraszania napastników, borsuk siły łap i pazurów. Kobieta przyjmująca te barwy ochronne, wysyła silny sygnał ostrzegawczy „mam fryzurę na skunksa i nie zawaham się jej użyć”. Fryzury odzwierzęce powinny sprawdzać się wyłącznie w jednym przypadku, kiedy jest to jeż.

Czerwiec

Mizofonia letnia, czyli przyczyny bólu naszych uszu.

Dmuchańce. Czyli wszystkie odmiany dmuchanych zabawek. Koła ratunkowe, realnych wymiarów krokodyle, powietrzne fotele zabawki, skrzydła ratunkowe, no i król wszystkich plaż – materac dmuchany. Chcesz odpocząć, delektować się błogą ciszą, ale nie, nie będziesz! Bo właśnie tuż obok Ciebie, pewien pan, leżąc na materacu uskutecznia procedurę pod tytułem „wiercę się i nie wiem kiedy skończę”. Modlisz się, aby zlitował się nad Tobą i popłynął, hen, hen daleko, ale przykro mi bardzo. Dla niego materac to kocyk, na którym przeleży cały urlop, kręcąc się i wiercąc, strzelając skutecznie tworzywem pvc niczym zawodowiec na strzelnicy. By Cię dobić, mam jeszcze coś specjalnego na dokładkę. Materac to nie wszystko, co wpływa na cierpienie Twoich biednych uszu. Wyobraź sobie koło ratunkowe dla dzieci o średnicy 91 centymetrów i umięśnioną kobietę o masie 91 kilogramów. Ona jeszcze nie wie jak, ale to zrobi. Usiądzie wygodnie na dmuchanym kółeczku i będzie go usilnie maltretowała do utraty powietrza i Twojej cierpliwości. To nic, że sugerowany wiek użytkownika owego dmuchańca to 10 lat, ona wie jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Siedzi na miękkim i czuje się młodsza.

Lipiec

Sklepowe lustra kłamią, czyli fikcja w przymierzalni.

Wchodzisz do przymierzalni, zakładasz bombową kieckę, patrzysz i oczom nie wierzysz. Jesteś przekonana, że postanowienie niejedzenia po godzinie 23 przynosi pierwsze efekty, czujesz motywację i podekscytowanie. W tym sezonie pareo posłuży Ci jedynie za hamak dla ukochanego zwierzątka. Kręcisz się wokół własnej osi niczym primabalerina na spektaklu życia, uśmiechasz się i zalotnie puszczasz do lustra uwodzicielskie spojrzenie na „get the London look”. Czujesz, że świat leży u Twych stóp. Wychodzisz zadowolona niczym pieróg na wrzątku, masz w sobie tyle motywacji i zapału, że z zachwytu łapiesz przy kasie rolkę do zbierania paprochów. Będziesz sexy i to jeszcze bez sierści i zbędnych okruszków na ulubionych ubraniach.

Sierpień

11 delikatnie zabawnych zdarzeń na moje 33 urodziny.

Gdy po raz pierwszy postanowiłam założyć na swoje nogi narty nie zastanawiałam się nad stylizacją mojej garderoby. Nie myśląc o wizerunku postanowiłam pożyczyć spodnie narciarskie. Spodnie były męskie, ale w modzie sportowej  pants-unisex jest możliwy do zaakceptowania. Na stoku było mi jakoś dziwnie i niewygodnie, no ale spodnie pożyczone, więc nie wymagałam komfortu i wygody. Życie sportowca bywa trudne i nieprzewidywalne a ja czułam to mocno i dokładnie. W chwili gdy po pierwszej lekcji, a właściwie nauki samodzielnego wstawania jedliśmy obiad w karczmie, stała się rzecz niebywała – chciałam skorzystać z toalety. Okazało się jednak, że potrzebuję pomocy przy odpinaniu zamka. Założyłam spodnie narciarskie tak jak sukienkę, zamkiem do tyłu. W domu zapinała mi je babcia, więc było lekko i szybko. W jednej chwili stało się jasne i oczywiste, dlaczego kolana fantastycznie mnie ściągały i chodziłam po stoku z lekkim przykurczem.

Wrzesień

11 faktów o mnie, czyli tajemnicza nominacja.

Jaka jest ostatnia rzecz, którą robisz przed zaśnięciem? Liczę barany albo odmawiam modlitwę w intencji, by nie udać się z głodu w kierunku lodówki.

Październik

Jak przetrwać dietę odchudzającą?

Zawsze w chwili gdy mam ochotę by zjeść lwa, konia z kopytami, razem z woźnicą i elementami wozu, odpalam teledysk, gdzie bikini, mini i szał wysportowanych ciał to temat przewodni. Piękne, zwinne damskie i męskie ciała to uczta dla moich oczu i pomimo, iż nie jestem próżna i nie oceniam książki po okładce, uwielbiam obserwować gibkość i jędrność ludzkich ciał. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Popatrz na ciało o jakim marzysz, właśnie w tej chwili kiedy zbiera Cię na ochota na tort, która przybliży Cię do gibkości opasłej foczki. Niech ten wizualny przekaz pobudzi Twoją wyobraźnię, niech uzmysłowi, że wszystko na co patrzysz to często nie przypadek, lecz ciężka praca i determinacja. To wybór. Jedni wybierają prażynki na kanapie, inni trening i lekką kolację. Jeśli wolisz wcinać chrupki, a na drugie imię masz hot-dog masz do tego prawo, ale nie narzekaj, że Twój metabolizm zwolnił, idzie zima i organizm się „futruje”. Człowiek to nie niedźwiedź. Przybiera na wadze w miesiącach zimowych nie ze względu na chęć przetrwania, lecz z powodów czysto psychologicznych. W zimie łatwiej zakamuflować przyrost wagi pod puchowymi kurtkami i ciepłymi swetrami.

Listopad

Kobiety uwielbiają komentować przebieg filmu.

Gdy oglądam interesujący film lubię ciszę i spokój – to dla mnie połączenie czasu relaksu z możliwościami rozwoju intelektualnego. Z tych właśnie powodów odgłos chrupiącego popcornu w sali kinowej mocno mnie drażni. Gdy sama we własnej osobie w nieprzyzwoity sposób chrupię, oczywiście nie czuję dyskomfortu i napięcia nerwowego, w myśl zasady, ze swoje tak nie chrupie jak cudze.

Grudzień

Najdziwniejsze zapytania złożone wyszukiwarce.

Grzywka do żuchwy. Wyobrażenie sobie grzywki do żuchwy to trudne wyzwanie, podobnie jak wyobrażenie sobie krawata do kolan. Grzywka do żuchwy to już nie grzywka, lecz fryzura o dźwięcznej nazwie „bob” lub dla bardziej cierpliwych „long bob”. Tak samo jak krawat do kolan to już nie krawat, lecz nieodpowiednio założony męski frak. Proces zapuszczania grzywki jest niebywale męczący, jednak żuchwa nie powinna stanowić punktu odniesienia dla sukcesu zapuszczania.

Styczeń 2016

Zagadka parowania męskich skarpet.

Czarna skarpeta niejedno ma imię. Kategorii jest kilka, począwszy od funkiel nówki sztuki nie śmiganej – skarpeta kruczoczarna, poprzez średnio znoszoną, tak zwaną czerń użytkową. Końcowym etapem życia skarpety są wyraźne ślady użytkowania na pięcie, przetarcia i prześwity – tak zwana szarość przemysłowa. Istnieje również kategoria poniżej kategorii, czyli skarpeta dziurawa. Taki egzemplarz w mojej opinii nadaje się wyłącznie do samotnego uprawniania sportu, z racji posiadania darmowych wentylatorów.

Luty

Moja metamorfoza.

Zauważyłam, że czas szybciej mija gdy oglądam film, program lub coś na czym mogę się zawiesić, nie patrząc na upływający czas. Muzyka jest świetna, jednak wyłącznie w chwili kiedy playlista jest ściśle dopracowana. Utwory które męczą ucho, wpływają jednocześnie na poziom zmęczenia kończyn. Ćwiczy się trudniej i zdecydowanie toporniej. Chęć dopasowania szybkości treningu do usłyszanego rytmu jest również kwestią uzależnioną od preferencji muzycznych. Trening przy niemieckim techno był dla mnie nie lada wyzwaniem, niestety takt mnie pokonał. Miałam wrażenie, że pedałuję szybciej niż maszyna.

Najlepszy urodzinowy prezent dla blogera to Ty. Dziękuję!

 • http://pociagdozycia.blogspot.com/ BasiaK

  No popatrz, ja swój pierwszy wpis opublikowałam 13 marca 2015. :-) Miał być i u mnie wpis podsumowujący, ale popadłam w chwilową otchłań smutku, potem w chorobę i wpis nie powstał. Ale to nic. :-) Z okazji urodzin życzę Twojemu blogowi nieskończenie rosnącej ilości czytelników, komentujących czytelników :-), a Tobie wspaniałych pomysłów, ciągłej weny i nieustannej radości z blogowania. Buziaki. :-*:-*:-*

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję:) To jesteśmy rówieśniczkami:)) Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze, wielu sukcesów i spełniania blogowych marzeń:) Idzie wiosna, więc mam nadzieję, że zdrowie przyjdzie i otchłań smutku usunie się w dal…na zawsze:)

   • http://pociagdozycia.blogspot.com/ BasiaK

    Dziękuję. :-) Aby do wiosny. :-)

 • http://www.kinoswinka.pl/ Świnka

  No i właśnie ten wpis jest najlepszym potwierdzeniem, jaka jesteś cudowna! <3 Uwielbiam Cię czytać i cieszę się, że od roku jesteś moim częstym powodem do uśmiechu! <3 Wszystkiego Blogowego! <3 Nie przestawaj! Swoją drogą to super uczucie mieć urodziny dwa razy w roku, nie? :D

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję bardzo, to cudowne, że tak myślisz;))) A urodziny? pewnie, że super uczucie, mogłabym mieć jeszcze kilka innych rocznic;)))

 • http://www.booksandbabies.pl/ Katarzyna Grzebyk

  Justynka, ja uwielbiam Twój blog, wiesz o tym. Zawsze się uśmiecham, gdy do Ciebie przychodzę. Znam Cię od wpisu na 33. urodziny:-) Ale tą grzywką do żuchwy do tak mnie rozłożyłaś, że mało się nie popłakałam! W blogosferze kojarzysz mi się z wiosną…. bo wiosnę każdy lubi. Wiosna to świeżość, radość i piękno. Wypisz wymaluj Ty. A ja za miesiąc, 13 kwietnia obchodzę drugie urodziny:-)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję:) Ty wiesz, że ja Twój również uwielbiam i cieszę się, że trafiłyśmy na siebie;) Pamiętam jak trafiłam do Ciebie pierwszy raz i zostałam od razu kupiona :)

 • http://sekretymaleiduze.blogspot.com/ szkatulka_cook @gazeta.pl

  Ogromne gratulacje <3
  Pierwsze urodziny najważniejsze !!!

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję bardzo, a kiedy Twoje rocznice?:))

 • http://fragmentator.pl/ Iza

  Ogromnie gratuluję. Cieszę się Twoją radością i faktem, że w natłoku i wysypie blogów, trafiłam tutaj, do Ciebie. :) Świetne fragmenty. Nie wszystkie wpisy znam, więc muszę nadrobić, bo każdy jest inny, a jednocześnie każdy intrygujący. Jeszcze raz gratuluję. Stworzyłaś świetne miejsce. :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Serdecznie dziękuję, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy:)

 • http://lepszawersjasamejsiebie.blogspot.com Aga-LepszaWersjaSamejSiebie

  Najlepszego Kochana! Życzę Ci ogromniastej weny twórczej na dalsze lata i wielu fantastycznych tekstów :-)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję:)

 • http://www.evelinebison.pl Eveline Bison

  Kochana, wszystkiego najlepszego w dniu święta Twojego „dziecka” :) Życzę Ci wiernych czytelników, pomysłów, pasji i tego ciepła, które czuć kiedy tylko ładuje się Twoja strona :* Powodzenia!

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Zawsze wiesz jak mnie rozbroić…dziękuję z całego serca!

 • Subiektywna

  Kolejnych lat :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję;)

 • Justyna F

  Gratuluję rocznicy i życzę dalszych sukcesów! xo

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki, postaram się nie zawieść;)

 • http://socjopatka.pl Socjopatka

  Wielu lat w blogowaniu życzę! ;)) bądź z nami cały czas Kochana ;* :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję!

 • http://seledina.blogspot.com/ Kasia

  Serdeczne gratulacje! Nie zmarnowałaś tego roku, Twój blog jest naprawdę świetny :))

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Serdecznie dziękuję…nawet nie wiesz jak się szeroko uśmiechnęłam:))

 • http://alchemiakobiecosci.com/ Gosia | Alchemia Kobiecości

  Gratuluję, kibicuję i tysiąc uścisków ofiaruję :)) Dobrze, że tu jesteś, stworzyłaś takie przytulne miejsce w sieci.
  PS Uwielbiam ten tekst o 11 wpadkach :)))

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję za tak piękne słowa, jestem szczesliwa, że Cię poznałam:)

 • http://powolipoprostu.pl Artur

  Napiszę tylko jedno. To co mi przychodzi na myśl od pierwszej mojej wizyty u Ciebie. Dziękuję, ze jesteś :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję, że jesteś;)

 • Renia. Renata

  Gratuluję roczku i życzę kolejnych lat :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki :)

 • http://monotematycznaona.pl • MonotematycznaOna •

  Niektóre z tych tekstów przegapiłam, ale w wolnej chwili nadrobię! Większość znam i wspominam bardzo dobrze! Najbardziej utkwiły mi w pamięci opowiadania o Maurycy. Jestem jej fanką! ;) Twoją z resztą też! ;) Gratulacje i kolejnego udanego roku w blogosferze! ;)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję bardzo:) Muszę pomyśleć o Maurycy bo biedaczka usycha z tęsknoty za miłością;))

   • http://monotematycznaona.pl • MonotematycznaOna •

    Koniecznie ;)

 • http://www.lieveg.pl Gabriela

  Ale to zleciało! :) Brawo i gratuluję! Wszystkiego co najlepsze na kolejne lata, kochana! :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Sama nie’ mogę uwierzyć, czas błyskawicznie zasuwa;) Dziękuję;)

 • http://make-upfullofcolors.blogspot.com/ Chocolate&Chocolate

  Pierwszy rok to ważna sprawa :D Gratulacje :D

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   To prawda…ale ciekawe co przyniosą dla Nas kolejne lata:) Dzięki:)

 • http://www.pracowniakobiecosci.com.pl Monika Wyderka-Chodak

  Życzę Justynko kolejnych owocnych lat blogowania z pasją i zamiłowaniem

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Serdecznie dziękuję;)

 • http://katsunetka.nl/ Jola | Katsunetka

  Wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów. :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję;)

 • http://bizarre-case.blogspot.com/ By Carol

  Moje gratulacje i życzę kolejnych owocnych lat :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki:)

 • http://www.podroz-wedwoje.pl/ Panna Joanna

  Wspaniale, że się zdecydowałaś pisać, bo uwiebiam tu wracać i czytać no nie co innego… ale właśnie to „co masz do powiedzenia” hehe! ;)

  Gratulacje!

  Panna Joanna

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dzięki:)

 • http://www.mojasztukoteka.pl/ Monika Dudzik

  Świetny wpis! Podoba mi się to, jak podsumowałaś rok:) Gratuluję serdecznie pierwszych urodzin bloga i życzę z całego serca kolejnych pięknych rocznic:)))

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję z całego serca:)

 • http://mazgoo.blogspot.com/ MAZGOO .

  Gratulację ! trzeba chyba jakiś dietetyczny tort z tej okazji popróbowac ;) Życzę samych pomysłów , radości i szczęśliwości , nie tylko w bloggerskim światku:)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   To prawda, tort to świetny sposób na świętowanie;) Nie musi być dietetyczny:)) Dziękuję bardzo!

 • http://www.womanatwindow.com/ Dagmara Piekutowska

  Kochana z tej okazji życzę Tobie jak najwięcej blogowych sukcesów! Zresztą także tych w życiu prywatnym. Jesteś wspaniałą, ciepłą i niezwykle zabawną osobą. Z niecierpliwością czekam na ten kolejny rok z Twoimi wpisami :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Jak mi miło i przyjemnie. Dziękuję!

 • http://domnaobcasach.com/ Agnieszka Wieczorek

  Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych wielu, wielu lat blogowania i żeby zawsze sprawiało Ci to radość i dawało satysfakcję :)))

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   :*

 • http://losgrafikos.pl SuspiciousPlum

  Wszystkiego najlepszego z okazji blogowych urodzin! Wiesz, u mnie to też jest rok na poważnie, chociaż w blogosferze jestem już o wiele dłużej. Życzę Ci wielu, wielu sukcesów! Kolejny rok będzie jeszcze lepszy. Życzę Ci, żebyśmy się wreszcie spotkały XD

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   To byłoby super spotkanie, jestem pewna, że do niego dojdzie;) Buziaki:)

 • http://krolowa-karo.pl Królowa Karo

  Ja nie mogę w to uwierzyć, tak się zżyłam z Tobą, że mam wrażenie, że jesteś tutaj od zawsze. Kolejnych owocnych lat blogowania życzę i niesłabnącego humoru :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   W sumie to samo myślę o Tobie, dziękuję!

 • http://www.kobietapo30.pl Kobietapo30

  gratuluję – pierwszego ważnego jubileuszu :)

 • http://www.redefineyourself.pl/ Sylwia W.

  Gratuluję rocznicy! Niech każdy kolejny rok będzie jeszcze lepszy i pełen blogowych i życiowych sukcesów :)

 • http://www.vademecumblogera.pl/ Beata Redzimska

  Justyna, wszystkiego naj i ogromne gratulacja. Sklepowe lustra, dobrze utkwil mi w pamieci ten wpis i uczulil na te sklepowe przymierzalnie i na to, co w nich widze i jak siebie odbieram. Pozdrawiam serdecznie Beata

 • http://litermatka.blogspot.com litermatka

  Zdaje się, że masz nową czytelniczkę… Trafiłam tu z komentarzy pod Share Week 2016 Andrzeja Tucholskiego, a dokładniej z polecenia Beaty i zaczęłam czytać… Przy grzywce do żuchwy padłam i jeszcze nie mogę się pozbierać:-) (Muszę uważać, żeby nie obudzić córki….)

 • http://www.blogierka.pl/ Blogierka

  Ciut spóźnione ale Wszystkiego Najwspanialszego Justek!! Bądz sobą i pisz dalej! To Twój przepis na sukces! My Ciebie kupujemy taką jaka jesteś a że zajebista z Ciebie babka z jajami i rozbrajającym poczuciem humoru – jak się wpadnie to nie da się przestać! :D

 • http://zaniczka.pl Zaniczka

  Justyś z okazji rocznicy bloga życzę Ci:
  ………………
  ………………
  …………….
  ………………………….
  ………..
  …………
  i tego też
  ……………………………….

  Ściskam w pasie i nie zmieniaj się :*

 • http://mavelo.pl/ weronika | mavelo

  Justku, idziesz jak burza! :D Wspaniale udało Ci się rozkręcić blog w ciągu tego roku. Oby nigdy Ci się to blogowanie nie znudziło i czytelników przybywało z dnia na dzień! :)) Samych sukcesów i wiele inspiracji <3

 • http://blackdeer.pl BlackDeer

  Gratulacje! Na koniec się zarumieniłam :) Życzę Ci jeszcze wielu lat blogowej przygody! :)

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Bardzo dziękuję;)

 • http://flynerd.pl/ Fly Nerd

  100 lat blogowania – no może nie, ale bloguj dalej owocnie !!!

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję:)

 • http://www.esencjablog.pl Esencja

  Ale się przygotowałaś do wpisu :-) Fantastyczny rok za Tobą, prawda? Mi blogowanie również sprawia ogromną przyjemność, choć zdecydowanie nie zrealizowałam wszystkich planów, które chodzą mi po głowie, ale to jest też fajne, bo czuję, że dużo świetnych chwil wciąż przede mną. Pozdrawiam serdecznie.

  • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

   Dziękuję bardzo:) Cieszę się, że dzięki poleceniu, mogłam do Ciebie trafić;))

   • http://www.esencjablog.pl Esencja

    To jest właśnie jeden z wielu fajnych aspektów w blogowaniu. Docieramy do osób, do których normalnie pewnie byśmy nie dotarli ;-)

    • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

     Dokładnie:) Chociaż mam wrażenie, jakbyśmy znały się od dawna;)

     • http://www.esencjablog.pl Esencja

      :-) Może gdzieś nasze wcielenia wcześniej już się spotkały? ;-)

     • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

      Być może;))

 • http://bookendorfina.blogspot.com Bookendorfina Izabela Pycio

  Jeszcze mnóstwa tak wspaniałych lat blogowania! :) Zawsze z przyjemnością i zaciekawieniem do Ciebie zaglądam, od razu widać, że blogowania sprawia Ci wiele radości. :)

 • http://www.naturalniepiekna.info/ Marzena T

  Gratuluję roku blogowania :) Uwierz mi zanim się obejrzysz a będzie 7 lat jak u mnie niedługo :) Ubawił mnie ten tekst o skarpetach :) No właśnie skarpeta nie jedno ma imię !

O mnie

Justyna, żona, matka, kobieta o czterech zawodach, pasjonatka piękna, entuzjastka życia. Optymistka, wierna fanka szczypiorku.
Ten blog to zaproszenie do odbycia podróży po Justkowym świecie, przestrzeni przyprawionej szczyptą humoru i pozytywnej energii.

Zapraszam do mojego królestwa. Enjoy!

Najczęściej czytane

poczatki-blogowania Błędy początkującej blogerki

Początki bywają trudne, blogowania również. Każdy popełnia błędy, jedni się na nich uczą, ...

Najnowsze komentarze

Dołącz do mnie na Facebooku

Jusy Make Me Smile

Instagram